Listopad 2017

Cesta do archívu - Hela*

27. listopadu 2017 v 13:21 | Soňa K. Photography |  Cesta do archívu
První, kdo se chtěl ukázat se svými fotografiemi z archívu je Hela*. Tyto fotografie nebudou stejné, jako jsem dávala já za příklad, ale tady uvidíme, jak fotografie vypadala kdysi a jak teď.

Mezi těmito dvěma fotografiemi je 51 let. Na první je kamarádka těsně před maturitou a na druhé uondaná po celodenní procházce Prahou. Myslím, že tu sice není vidět můj fotografický vývoj, v 18 letech jsem měla mnohem větší snahu o "uměleckou" fotografii, spíš obrovský skok v technice fotografování (malinký foťáček a fantastické možnosti úprav). Zdravím, mějte se fajn Helena6. kolo projektu PŘED A PO

16. listopadu 2017 v 21:50 | Soňa K. Photography |  PŘED a PO
Nějak jsem se zase odebrala na chvilku mimo blogový svět, ale zase jsem tady. Řeknu vám, že stěhování je příšerné období, i když jakýmsi způsobem i krásné. Ale konec mých žbleptů o mém soukromí a vrhneme se na fotografie z projektu, které jste mi zaslali. A rozhodně jste mi udělali radost, protože jsem tolik fotek nečekala, když jsem viděla, jak to vypadá v jiných projektech. Takže máme se na co dívat.

Chlöe Noir (http://sinister-death.blog.cz/)

První fotku mi zaslala nová členka Chlöe, která si s úpravou mnou focené fotky poradila velice dobře a musím říct, že její tajemné provedení se mi rozhodně líbí. Opravdu to vypadá hodně povedeně, nemám k tomu žádnou vítku, protože je to uděláno opravdu profesionálně. Je vidět, že Chlöe hodně sedí tmavý styl.


Téma měsíce - zadání na listopad

7. listopadu 2017 v 18:00 | Mike |  téma měsíce
DALŠÍM TÉMATEM BUDE:

"VÍTR"

UZÁVĚRKA : 29.11.2017
POČET FOTEK : max. 5
VELIKOST : 800 x 600 px
POSÍLAT : na klubový email FOTOGRAFIA-KLUB@SEZNAM.CZ
POVINNÉ: jméno blogu, přezdívka, adresa blogu (nebo jiné vaší stránky)
Je možné použít i fotografie z archivu.

Téma měsíce - Žáby, ryby, raci - FOTOGRAFIE

4. listopadu 2017 v 12:00 | Mike |  téma měsíce
Po měsíci tu máme opět zveřejnění fotek na Téma měsíce. Bohužel, ani tentokrát se nedá mluvit o velké účasti. No, snad to příštím tématem vylepšíme. Myslím, že k jeho zachycení budete mít v průběhu měsíce mnoho příležitostí... :)

Žáby, ryby, raci

----------------------------------------------