Květen 2017

AS- "Šedá obludka"

19. května 2017 v 10:34 | Lenacia |  Autorské Série
VendyW
Trochu se vrátím do letošní zimy, kdy jsem fotila tu mojí šedou obludku na procházce ve sněhu. Občas si to užíval, občas moc nadšený nebyl, to v případě kdy musel do vysokého neprošlapaného sněhu. A občas mi svou velmi výmluvnou pózou dal jasně najevo co si o tom myslí. Pokud to vypadá, že uklouznul a svalil se na zem, není to tak, to se jen zvedal když se s radostí jen tak válel po zemi .....

AS- "Sněženky"

13. května 2017 v 9:30 | Lenacia |  Autorské Série
Žolanda
Dlouho už jsem neposlala žádné fotky, a tak jsem se dnes rozhodla nafotit nějakou tu autorskou sérii. No a protože je jaro, rozhodla jsem se pro sněženky. Na fotkách sice není vidět, ale fotila jsem hned u silnice, neuvěřitelné jakou má příroda moc, zkrátka je všude, kde může i vedle smradlavé silnice. Chvílemi svítilo sluníčko.. zkrátka bylo po zimě skutečně příjemné teplo.
Fotky jsem upravila jen základně.. jas, kontrast atd. + jsem jednu trochu ořízla, ale jinak nic ;)

Téma měsíce -> Vidím to černobíle - fotky a vyhlášení nových témat

11. května 2017 v 11:59 | Soňa K. Photography |  téma měsíce
Tak za prvé, než se dostaneme k samotným fotkám, které jste posílali na toto téma, musím se omluvit, že téma měsíce vychází takto opožděně, ale byla jsem pryč a nemohla jsem tedy článek vydat. A když už bych mohla o víkendu, tak jsem se nedostala k počítači, prostě klasika. Poslední dobou jsem hodně mimo, tak je to pak se mnou dost na štýru. Ale to je už teď jedno, stalo se stalo, ale můžeme být rádi, že jsem konečně se k tomu dostala a mohla tohle připravit a konečně zveřejnit.
Musím říct, že díky tomu, že jsem TM hned nevyhlásila v dobu, kdy jsem měla, došly ještě další fotografie. I když přišly po termínu, rozhodla jsem se je zveřejnit, aby bylo více fotek. Oproti minulému tématu se víc lidí zapojilo a proto jsem ráda. Takže se pojďme podívat na vaše fotografie, ve kterých jste ztvárnili černobílý svět.

Jako první zaslala fotografie