Řekněte nám svoje nápady......a my vám řekneme ty své

13. března 2017 v 17:10 | Fotografia |  ohledně klubu
S novým rokem většina lidí bilancuje. Já osobně to nedělám a nemám bilance
ráda. Ale udělám malou výjimku. Loňský rok byl pro klub dost úspěšný.
Do všech projektů chodily velmi zdařilé fotky a někdy, když vám téma sedlo jich
bylo i velké množství. Ale trochu mne mrzí, že se vlastně opakují stále stejná jména těch kdo přispívají.
A tak bychom jako admini byli moc rádi pokud nám napíšete co by vás bavilo,
co by se v klubu pro vás mohlo udělat, jaká témata či projekty by byly pro vás zajímavé.


VENDYW
Dvě nové věci se tak trochu rýsují. Kdo si všiml článku Soni o projektu
  • Emoce
a bylo mu líto, že jde jen o její blogový projekt, tak pro něj bude možná dobrá zpráva to, že budou klubovým projektem. Bude probíhat stejně, jako na jejím blogu, kdy bude na tvoření emocí vždy měsíc a bude to velice podobné tématu měsíce, ale přesto trochu jinak. Už teď 22.2. vyjde první zadání tohoto tématu.

Další věcí, která by se možná mohla líbit je
  • Putovní deník II.
Před lety tady tenhle nápad
proběhl, někteří z členů si na něj ještě pamatují, někteří se i zúčastnili a myslím že tenkrát
byl o něj velký zájem. Bohužel, po jeho skončení se členka, která ho měla na starost odmlčela
a tak jsme se už nedozvěděli kde všude deník zakotvil. A tak mne napadlo zeptat se vás, zda
by jste do jeho druhého pokračování šli. Pro ty, kdo nemají tucha o co šlo připomenu pravidla.
Nejdřív se do e-mailu přihlásíte svou adresou a jménem, dostanete poštou deník, do kterého napíšete něco
o sobě, o místě kde žijete a přidáte pár fotografií. Do e-mailu nebo na fb stránku napíšete HOTOVO
a dostanete do e-mailu nebo soukromou zprávou adresu dalšího komu deník pošlete.
Nemusíte se bát, adresy zůstanou tajné, hned po odeslání se vymažou. Deník by putoval tak
dlouho dokud nebude buď plný nebo dokud nedorazí k poslední adrese.

Další nápad který mám, je něco jak nástupce velmi oblíbeného Alphabethu. Opět by zde hlavní
roli hrála abeceda, nicméně už ne jako zobrazení písmene, ale jako téma na focení věcí
začínajících tím daným písmenem. Tolik zatím moje vize a nápady, a další
možné nápady jsou na jiných adminech.

DANIELA

Z mé strany chystám také několik nápadů a budu ráda, když se k nim vyjádříte, protože si mnozí jistě všimli, že od podzimu z mojí strany není vidět taková aktivita (důvody vysvětlím) a tak bych nerada investovala čas do něčeho, co se nesetká se zájmem i ostatních.

  • Nový vzhled stránek / nové logo
Několikrát jsem byla upozorňována na chybu v horním menu "Regisraci". Důvod proč to tak trvá je hlavně v tom, že jsem měnila počítat a kupovala nový. Starý dostala babička. A já najednou zjistila, že nemám v novém notebooku původní soubory vzhledu. Než jsem se dostala k přesunutí všech mých věcí ze starého do nového, utekla nějaká doba. Je to asi měsíc, co jsem si vzpomněla i na starou grafiku. Nicméně jsem původní soubory nenašla, nepamatuji si, kam jsem je uložila, tudíž jsem líná zjišťovat jaké písmo a nastavení formátů jsem používala. A tak jsem se rozhodla, že je načase zase trochu pozměnit to, jak náš blog vypadá. I z toho důvodu, že jsem pochopila, že momentálni rozpoložení není vhodné pro to, jak klub funguje a budu brát v úvahu věci, na které jsem byla upozornována v průběhu. A to nejenom co se týče vzhledu, ale pohrát se trochu i s logem.

Otázka zní: Chcete soutěž o nové logo?
  • Provázání s Facebookem / Projekt PaP
Protože se mi čas neustále krátí a mám pocit, že ho mám stále míň a míň, chci pozměnit to, jakým způsobem projekt Před a Po bude fungovat. Vzhledem k tomu, že Roman z časových a rodiných důvodů odstoupil a zanechal za sebou zajímavý nápad, rozhodla jsem se, že se ho ujmu a trochu předělám podle svých představ. Ten souvisí s Facebookem a navázání klubových aktivit na této doméně.
Ráda bych, aby se do projektu zapojilo co nejvíce lidí, nejen členů ale i nečlenů. Proto bych projekt chtěla přesunout do Facebookových lovišť i z toho důvodu, že denně se minimálně jednou přihlásím a dostanu se tak k řešení klubových záležitostí daleko častěji, než přispíváním přímo na blog. A věřím, že spousta z vás to má podobně.
Ale pro ty, co FB nemají a nechtějí si ho zakládat, nebojte, projekt bude stále fungovat i v rámci blogu a budu se starat o to, aby oběma stranám nic neuteklo. Jak všechno bude přesně fungovat a jaká budou pravidla ještě stále promýšlím.
Prozatím bych chtěla začít s mým projektem, ale chtěla bych, aby se do FB postupně zapojilo i více projektů, buď těch stávajících nebo nových.
  • Seriál z mých zkušeností z focení
A co bych ráda v průběhu roku zrealizovala je seriál 3-5 článků, ve kterých budu popisovat moji cestu od začátků focení po založení podnikání. Momentálně jsem ve stádiu zjisťování informací a rekonstruování ateliéru. Články by měly pro mě i jakýsi bič, kterým si chci kontrolovat, že letos opravdu rekonstrukci dotáhnu do konce a během prázdnin či začátkem podzimu budu mít zápis v rejstříku živnostníků. A pokusím se dát dohromady nějaké ucelé myšlenky, návody pro ty, co by se chtěli ubírat stejným směrem. I z toho důvodu je situace taková, že klubové aktivity jdou hodně stranou a já sama nevím, jestli budu zvládat a stíhat vše, co jsem si na sebe vzala.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Bobouš Bobouš | E-mail | Web | 14. března 2017 v 19:31 | Reagovat

Sice nejsem členem klubu, ani nemám nápady na projekty, ale pár poznámek se mi v hlavě honí, tedy spíše ohledně nějaké stylistiky blogu... tento článek je toho příkladem. Chápu, že je od několika autorů, ale přes to si myslím, že by měl mít jednotný styl. Ideálně zarovnat do bloku všechno. Nápady "opuntíkovat" všechny, nebo žádný...
V některých článcích je perex, v některých není. Přijímací články do roku 2013 jsou takové nepřehledné a mohla bych pokračovat. Chápu, že každý autor má svůj styl psaní, ale myslím si, že by to mělo být na klubovém blogu sjednocené.

2 Žolanda Žolanda | E-mail | Web | 17. března 2017 v 22:02 | Reagovat

Co se týče nápadů tak mě jedině napadlo, že by třeba šlo.. cestování.. šlo by nafotit nějaká zajímavá místa, která každý během roku nafotil a pak je buď shluknout do jednoho článku jako výpis navštívených míst jednoho fotografa za rok nebo by se autor zaměřil jen na jedno místo, které by nafotil a poté třeba k tomu připsal nějaké zajímavosti.. historii nebo tak něco

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama