Srpen 2015

Slavné fotografie: Idyla

27. srpna 2015 v 12:41 | signorina Lily |  svět fotografování
Říkáte si, že tenhle snímek neznáte? Že název Idyla a jméno Charles O'Rear vám nic neříkají? Já jsem si však zcela jistá, že tenhle snímek znáte. Viděla ho totiž většina lidí na světě a tak si ho představíme hned jako druhý v tomto seriálu (a že už si nikdo z vás nepamatuje, že tu nějaký seriál Slavné fotografie vůbec začal?).

Idyla
(Charles O'Rear)


ALPHABET - zadání (P)

22. srpna 2015 v 18:00 | Mike |  projekt alphabetNové zadání našeho písmenkového projektu. Po jednom z nejjednoduších písmenek následuje písmenko o něco těžší, i tak ovšem věřím, že se sejde dost fotek. Vždyť jste si poradili i s písmeny jako "K", "M" a "N", tohle Vás nemůže rozhodit...

Písmenko: P
Kam posílat?: Na e-mail fotografia-klub@seznam.cz (nezapomeňte uvést svou přezdívku, případně i adresu blogu)
Do kdy posílat?: do půlnoci 17. 9. 2015
Pro koho je projekt určený?: Jen pro členy klubu!
Maximální počet fotek: 3


Tento projekt je dlouhodobý a měli bychom se propracovat až k Z, tak snad se nám to podaří. ;)

ALPHABET - O

21. srpna 2015 v 14:00 | Mike |  projekt alphabet
Po měsíci je tu opět náš znovuobnovený projekt ALPHABET. I když, "po měsíci"...tentokrát je to o něco déle, jelikož u nás asi týden nešel internet. Ale teď už je vše v pořádku a mám pro Vás opět nálož písmenek. Musím říci, že jste mě překvapili - dorazilo mi totiž celkem 15 fotografií od šesti autorů, což je nový rekord této rubriky. Když k tomu přidáme i můj příspěvek, máme dohromady 16 fotografií od sedmi autorů. Za tohle Vám děkuji a doufám, že aktivita členů vydrží na této úrovni co nejdéle. Pravda, další písmenka jsou o něco těžší než O, ale Vy to určitě nějak zvládnete... Ale teď už se pojďme se podívat na rekordní písmenkový článek!