Březen 2015

Literární soutěž časopisu Abdon

29. března 2015 v 16:34 | Mike |  soutěže
Fotografický klub si aktuálně zkusí i něco jiného, než jen své projekty. Domluvili jsme se totiž na spolupráci s online časopisem Abdon. Spolupráce bude (pochopitelně) spočívat hlavně v tom, že se budeme navzájem propagovat a pomáhat si například v hodnocení soutěží či zviditelnění projektů. První taková službička je na nás. Ačkoli jsme klub, který je zaměřený hlavně na focení, určitě se zde najdou i zdatní spisovatelé. Právě tuto skupinu tak upozorňujeme na aktuální soutěž, kterou pořádá právě Abdon. Začátek už jsme sice prošvihli, ale určitě se ještě můžete stihnout zúčastnit. ;)

-----------------------------

Marec - mesiac knihy či básne


Čas trvania: 25.3. - 31.3.2015

Podmienky súťaže: Vytvorenie krátkej básne (max. rozsah básne 3 strofy, každá strofa max. 5 veršov) na danú tému a jej zaslanie s potrebnými informáciami na adresu tvorivesutaze@gmail.com. Báseň nemôže byť predtým nikde publikovaná!

Výhra: Autor ocenenej básne získa knihu Poézia od Laca Novomeského a uverejnenie v májovom vydaní časopisu Abdon.

Téma súťaže: "napísané ceruzkou"

Potrebné informácie pri odosielaní: meno, názov básne, súhlas s uverejnením básne, prehlásenie o autorstve

Básne ostatných autorov budú zverejnené na webstránke časopisu Abdon a ostatných sponzorov/zriaďovateľov súťaže. Hodnotenie súťažných básni prebehne po skončení súťaže. Zloženie poroty bude zverejnené do 31.3. Súťaže sa nemôže zúčastniť žiaden z porotcov ani zástupca zriaďovateľa či partnera súťaže. Časopis Abdon si vyhradzuje právo zmeniť podmienky súťaže, avšak o týchto zmenách bude súťažiacich okamžite informovať. Takisto si vyhradzuje právo diskvalifikovať súťažnú báseň ak nespĺňa podmienky súťaže alebo obsahuje nevhodné slová či výrazy.

ALPHABET - zadání (K)

19. března 2015 v 18:00 | Mike |  projekt alphabet


Nové zadání našeho písmenkového projektu. Dalším písmenkem je K. To by podle mého názoru mohl být opravdu oříšek. Mě tedy absolutně nic nenapadá. No, snad si s tím nějak poradíte vy... Držím palce. :)

Písmenko: K
Kam posílat?: Na e-mail fotografia-klub@seznam.cz (nezapomeňte uvést svou přezdívku, případně i adresu blogu)
Do kdy posílat?: do půlnoci 17. 4. 2015
Pro koho je projekt určený?: Jen pro členy klubu!
Maximální počet fotek: 3


Tento projekt je dlouhodobý a měli bychom se propracovat až k Z, tak snad se nám to podaří. ;)

ALPHABET - J

19. března 2015 v 12:00 | Mike |  projekt alphabet
Po měsíci je tu opět náš znovuobnovený projekt ALPHABET. Dlouho to vypadalo, že budu mít kromě mé fotky jenom jeden další příspěvek. Nakonec se to ale přeci jen zlepšilo a dohromady se mi sešlo 7 písmenkových fotografií. Opravdu se mi ulevilo, že jste se na projekt nevykašlali a myslíte na mě. :) Bohužel se mi tentokrát nepodařilo dodržet termín zveřejnění, ale snad mi to odpustíte. To víte, škola... Proto se dneska nebudu moc rozepisovat. Stejně jste asi zvědaví hlavně na ty fotky. ;)