Říjen 2014

ALPHABET - zadání (F)

18. října 2014 v 18:00 | Mike |  projekt alphabetNové zadání našeho písmenkového projektu. Písmenko F je sice trochu podobné éčku, které jste hledali posledně, ale troufám si tvrdit, že na vyfocení je to daleko větší oříšek. Alespoň mě tedy zatím nic moc kloudného nenapadlo. Ale kdoví, třeba mě překvapíte a ukážete mi, že se jen musím kolem sebe více koukat. Pevně věřím, že to dokážete. Tak hurá do toho! ;)

Písmenko: F
Kam posílat?: Na e-mail fotografia-klub@seznam.cz (nezapomeňte uvést svou přezdívku, případně i adresu blogu)
Do kdy posílat?: do půlnoci 17.11.2014
Pro koho je projekt určený?: Jen pro členy klubu!
Maximální počet fotek: 3

Tento projekt je dlouhodobý a měli bychom se propracovat až k Z, tak snad se nám to podaří. ;)

ALPHABET - E

18. října 2014 v 12:00 | Mike |  projekt alphabet
Po měsíci je tu opět náš znovuobnovený projekt ALPHABET. Účast opět není nějak velká, ale doufám, že vás tento projekt postupně chytne. Myslím si, že hledání písmenek je docela zajímavá výzva a má to potenciál. Kdo nevěří, ať to zkusí a sám pozná, že se focení písmen nemusí bát. Zatím ale stále držíme účast alespoň třech lidí (respektive dvou a mě). Ale i celkový počet šesti fotek beru jako slušnou nadílku. Tak už žádné zbytečné řeči a jde se na věc. Přehlídka "éčkových" fotek začíná...

DŮLEŽITÉ: Je asi jasné, že po tak dlouhé pauze se najde jen málo lidí, kteří by si pamatovali, co tento projekt obnáší. Veškeré info od předešlé správkyně Romi naleznete ZDE. Došlo tam k několika menším změnám ohledně anket, takže si to raději přečtěte všichni bez výjimky. Pro ulehčení jsou ty nejdůležitější pasáže zvýrazněny. :)

Téma měsíce- První zprávy podzimní

1. října 2014 v 21:24 | trimaliny |  téma měsíce
Skutečně nastal nejvyšší čas, podzim se již hlásí plně o slovo. Sami jste si odhlasovali nové zadání, téma První zprávy podzimní získalo u vás rovných dvacet hlasů a já tedy očekávám stejný počet zúčastněných fotografů... Ne, jen žertuji samozřejmě, abych nevyděsila všechny, kdo budete chtít kliknout v následující anketě :).Sci-fi & Fantasy- fotografie

1. října 2014 v 20:27 | trimaliny |  téma měsíce
Nový měsíc přichází a s ním i vyhodnocení zadaného tématu, na který bylo opět vymezeno skutečně vesmírně času. A jak si nejodvážnější poradili s docela obtížným Sci-fi & Fantasy námětem se můžete podívat pod perexem.
---