Únor 2014

5.kategorie: ČERNÁ A BÍLÁ - výsledky

28. února 2014 v 13:55 | signorina Lily |  vánoční soutěž
Jak jsem psala už u zadání, tohle je moje kategorie, kde si rozhoduji jen a pouze podle sebe, takže tu nechci slyšet žádnou kritiku na pořadí. Původně jsem měla ke každému poměrně obsáhlý komentář, ale pak mi článek, který jsem mimochodem publikovala už asi před 14 dny, úplně zmizel z archivu a (veřejně se evidentně nikdy nepublikoval) a v rozepsaných mi zbyl jen úvodní odstavec. Nemám sílu psát to znovu, tak odpusťte jen takové kratičké komentáře..

Ještě bych ráda řekla, že mi přišly fotografie od autorky blogu hermator.blogspot.cz. Původne byly v pořadí zařazené, ale nakonec jsem si všimla, že autorka není členem klubu. Pokud ano, tak rozhodně nenahlásila změnu přezdívky i blogu, ale spíše se domnívám, že tu nějak došlo k přehlédnutí pravidla o členství v klubu.


STRUKTURA- fotografie

9. února 2014 v 8:00 | Lenacia |  téma měsíce
Tak jsou tu už i struktury a moje resty jsou momentálně hotovy. Držte mi palce poslední týden naděje na vysokou a jinak repete příští rok. Maturita za okny a hromada další práce. Je to pomalu na provaz.Děkuji všem, kteří poslali přímo klikací odkazy na blogy a prezdívky a nemusím to dělat sama, hodně mi to zjednodušilo práci, ze které by mě dneska bolela hlava :) mockrát děkuju.

NÁLADA- fotografie

6. února 2014 v 12:00 | Lenacia |  téma měsíce
Kdo chce vydvětlení, je napsané u nového tématu. Mám toho nad hlavu- která mi někdy přijde že se nafukuje a vyfukuje, a aby toho nebylo málo, všude okolo sebe vidím auru migrény. Na vysokou jsem se nedostala a tak mi zbývá poslední šance v Ústí a na to upírám svou chorou mysl.
Omlouvám se, že ke každému nedávám komentář. Ale nálada jde všude vidět. Jen u VendyW jsem jednu fotku vynechala, kvalitně mi nepřišla dobrá jako ty ostatní.

2. kategorie: ILUSTRACE LITERÁRNÍHO DÍLA - výsledky

4. února 2014 v 10:00 | signorina Lily |  vánoční soutěž
Přiznávám, že mě moc potěšilo, že v této kategorii přišly vůbec nějaké výtvory, bylo to velmi těžké zadání. Výsledky jsem konzultovala se slečnou, která rozumí literatuře trochu víc než já a pořadí jsme stanovili následovně.


Téma měsíce - ČAS

3. února 2014 v 16:07 | signorina Lily |  téma měsíce
Omlouvám se, že téma nebylo vyhlášeno včas, bohužel jsem si vůbec nevšimla, že to neproběhlo a tak nemohla chybu napravit. Opět tedy opakuji, že hledáme někoho, kdo by byl schopen opravdu každý měsíc k 1. dni vyhlásit nové téma a nejpozději pár dní na to, nejlépe ve stejný den, vyhodnotit téma předchozí.

Téma je celkem jasné, napadlo mě v souvislosti hlavně s nedostatkem času, který se projevil i tady, což doufám napravím novým projektem a dokončením vyhodnocení Vánoční soutěže. Snad se dostane i na příjem členů, protože to už stojí taky pěkně dlouho. Osobně jsem se smířila s tím, že tady prostě nic včas nebude, tak s tím mějte také trpělivost :)

ČAS

Fotografie posílejte na klubový mail fotografia-klub@seznam.cz do 28.2.2014 20:00.
Prosím nezasílejte fotografie větší než cca 800x600
Předmět: Téma měsíce, nezapomeňte na přezdívku a blog!
FOTOGRAFIE SMÍ POSÍLAT POUZE ČLENOVÉ KLUBU!!

Československá fotografie: Silvia Vaculíková

1. února 2014 v 16:48 | Mike |  svět fotografování
Možná by stálo za to, oživit trochu rubriku "Svět fotografování". Toho lze docílit mnoha způsoby. Já jsem si vybral další článek do "série" o českých a slovenských fotografech, potažmo fotografkách. Tentokrát to padlo na Silvii Vaculíkovou. Tady je pár informací o ní.