Dvanácté přijímání + Aktualizace

23. května 2013 v 12:19 | signorina Lily |  příjem členů
Než se vrhneme na další přijímání členů (fronta je zas až za roh), chtěla bych říct pár slov a zavést novou část přijímání. Bude to aktualizace seznamu členů.

Existujeme už přes dva roky a je tedy logické, že máme celkem slušný počet přijatých členů. Avšak účast v projektech a soutěžích tomu absolutně neodpovídá, o srazech nemluvě (ale tady je to samozřejmě dáno i jinými faktory). Chci tím říct, že tu je mnoho lidí, kteří byli přijati a jejich přihláška byla první i poslední, co sem kdy napsali. Nejde mi o to, mít tu obrovskou návštěvnost (počitadlo využívám vpodstatě jen při změně designu, abych viděla, kolik lidí je online :D) nebo stovky komentářů. Chci tu mít partu lidí se stejným koníčkem, se zájmem o tvorbu druhých a cílem vzájemně si pomáhat a pobavit se. To je totiž podstata klubu. Proto každé přijímání bude začínat aktualizací seznamu členů, která bude probíhat rozdělením členů do několika skupin.

Aktivní členové, tedy ti, kteří se zapojují a sledují dění v klubu, zůstanou samozřejmě členy i nadále a jejich jména zde vypisovat nebudu.

Neaktivní členové mohou být různí. Buď neaktivní i na svém blogu (často již neexistujícím), které budu vyhazovat okamžitě (zpravidla neaktivita na blogu znamená neaktivitu i zde). Není mou poviností prohlížet vaše blogy, jestli se náhodou nestěhujete. Stěhování bez oznámení znamená prostě konec. Nebo členové aktivní na svém blogu, ale úplně ignorující dění zde. Takový členům udělím podmínečné vyloučení. Buď se začnou o klub zajímat, nebo nevidím jediný důvod pro jejich setrvání zde. Nejsme zlaté stránky, aby tu musel být odkaz na každý fotografický blog.

Členové, kteří nejsou ve výpisu. Existuje tu i tahle kategorie. Vznikla změnou výúpisu seznamu členů na jednotlivé vizitky. Stále ještě někteří údaje pro doplnění vizitky neposlal ian ise neozvali. Tyto členy taktéž podmínečně vyloučím, ale tady ta podmínka bude velice krátká a jednoduchá: napiš - vyřešíme to a zůstáváš, neozveš se - ahoj. Někdy je to chyba v e-mailu, ale nic to nemění na tom, že vyjde-li to zde na klubu, měl by si toho řádný člen všimnout.

Samozřejmě každý člen, který bude z klubu vyloučen, má možnost mě kontaktovat a můžeme to řešit individuálně. Když uvidím zájem z vaší strany, nemám problém své rozhodnutí změnit. Cílem tohoto není někoho trestat vyhozením, ale zlepšit kvalitu klubu tím, že zde zůstanou jen plnohodnotní členové. Prvním krokem bylo například zavedení některých projektů pouze pro členy klubu.

Doufám, že mé rozhodnutí pochopíte a nevznikne tu hromadná vlna odchozích členů. Do budoucna bych ráda zapracovala i na lepším systému přijímání členů, ačkoliv vůbec netuším, jak to udělat. Ráda bych také dělala více projektů nejen virtuálně, ale taky trochu reálně (prvním mělo být Vánoční přání, ale moc se to nepovedlo - i když mě přání přišlo a byla jsem nadšená! - příště zapracuji na organizaci). Nedělám to pro sebe, snažím se vylepšit klub pro vás :)


Aktualizace seznamu členů

Vyhazov:
Adry (suchanovaadriana.blog.cz)
Ange (natural-world.blog.cz)
Angie (lostmymind.blog.cz)
Andulla (ann-dull.blogspot.cz)
Erista (erista.blog.cz)
Jessie (thunder-cloud.blog.cz)
Julča (loonyivina.blog.cz)
Katashi (ihsatak.wordpress.com)
Lee (zapomenutej.blog.cz)
leila (leilafrank.blog.cz)
lele (horselele.blogcz) - neaktivovaný blog
L. (honesty.blog.cz)
Lorraine (colored-memories.blog.cz)
Luc Foxie (rawwrrr.blog.cz)
Madde (madde.blog.cz)
Marless (crazy-button.blog.cz)
n. (smileforamoment.blog.cz)
Natalie Rayse (natalie-rayse.blog.cz)
Neela-hime (fucking-x.blog.cz)
nnikynka (nnikynka.blog.cz) - pro obsah blogu, který už jde mimo zaměření klubu
Sandy (mlocky.blog.cz)
Sarabeth (infantile.blog.cz)
Sashay (sashiiiii.blog.cz)
Sciurine (sciurinenin-brloh.blog.cz)
slecnaZuzi (no-memory.blog.cz)
tasakernetia (tasakernetia.blog.cz)
Tomáš Pacovský (only-my-photos.blogspot.com)
Werča (werci-world.blog.cz)
Zdenča (my-photo-challenge.blog.cz)

Podmínka
(Pokud během měsíce neuslyším odpověď a do dvou měsíců nezaznamenám aktivitu v klubu, bude to konec členství.)

Anie (anceska.blog.cz) - díky za oznámení přesunu blogu, ale co aktivita na klubu?
Barbora Mouchová (b-ajka.blog.cz)
Carolyn (behind-the-pain.blog.cz)
Dávid (davidbephoto.tumblr.com)
Elza (elzovni.blog.cz)
eŠ (l-moustache.blog.cz)
Goldík (goldik.blog.cz)
Chloë Noir (sinister-death.blog.cz)
Ivina (loonyivina.blog.cz)
Kája (kajajaja.blog.cz)
Introverted (vykricnicek.blog.cz)
Kapriolls (kapriolls.blog.cz)
Lasička (adorebecky.blogspot.com)
lea (zidlo.blog.cz)
Lenka (phodumonde.wordpress.com)
Leniile (leniile.blog.cz)
Lizzy (rock.blog.cz)
Lucyje (pseudo-blog.blog.cz)
Ludmillas (fotografka-ludmillas.blog.cz)
Lussy Vit (lussy-vitt.blog.cz)
Martin Soural (mikroskopy.blog.cz)
Molly (who-likes-molly.blog.cz)
Monyka (stupidworld.blog.cz)
Nicole (daily-troubles.blog.cz)
noirre (vrbize.blog.cz)
LoveShy (love-shy.blog.cz)
Petra Itterheimová (bypetruna.blog.cz)
peťule (nekonecnost.blog.cz)
Raisel (raisel.blog.cz) - dělám to nerada, ale od posledního srazu tu o tobě nevíme a stále nemáš vizitku
Roman (romangalery.blog.cz) - doplnit vizitku
the lizz (sparkling-star.blog.cz)
V. (numenesse.blog.cz)
Wanda the blow (wandatheblow.blogspot.com)
Ynne (ynne.blog.cz)
Zuza (zuzapest.blog.cz)

Popravdě jsem na začátku neočekávala, že těch lidí bude tolik. Pokud jde o neaktivitu, jsou někteří, kteří nejsou ve výpisu a mohli by. A i tak je to podle mě až moc lidí, kteří tu jen mají odkaz na svou stránku (v případě některých ani to ne). Hlava mi nebere, proč podáváte přihlášku a pak se sem už nikdy nepodíváte. Upřímně však doufám, že minimálně polovina se mi ozve a v klidu to vyřešíme, protože by byla škoda o takové členy přijít. Ale jak jsem vysvětlila, jinak to nejde.

Přijímání členů
Tak a teď už tradiční přijímání členů, to už znáte. Přes 90 přihlášek je celkem slušný skóre, takže doufám prominete, že se to nevleze do jednoho článku. Zatím tedy dvacítku, zbytek vyjde brzy.

A vlastně i tady se nám objevuje něco nového. Je to podmíněné přijetí, které znamená, že je zde nějaká podmínka, kterou musí dotyčný splnit, aby mohl být přijat. Základem je alespoŇ se nám ozvat a požadavek vyřešit. Poté bude přijat.

Lily: Jedno velké ANO, moc mě tvé fotografie oslovily na první pohled, určit se na tvůj blog vrátím na větší pruzkum.

Destructor: Souhlasím s lily, hned jak jsem otevřel blog mě ohromili propracované fotografie...

Mike: Co dodat....ANO

Leňaca: Není o čem diskutovat, ANO

PŘIJATA

Lily: ANO, v případě, že přibude i nějaký další článek (poslední v únoru..).

Destroctor: Dle mě se už blog dostává mezi blogy minulosti, což je škoda, protože některé fotografie mě oslovili :)

Mike: Máš úžasné nápady, to teda jako musím říct. A doufám, že se dočkáme nějaké té aktivity, protože by byla dle mého názoru škoda, kdyby tvůj blog skončil. Takže pokud budou nové články, máš ode mě ANO.

Leňaca: Fotografie mě zaujaly, jsou nápadité a vkusné ANO

PODMÍNĚNÉ PŘIJETÍ (aktivita)

konec blogu, takže NEPŘIJATA.

Lily: Vpodstatě proti přijetí nic nemám, nevadí mit tu blogy i prioritně jiného zaměření.

Destructor: Kdyby byla větší aktivita, tak bych dal ano, ale takhle to asi ani nemá smysl - takže ne.

Mike: Blog má sice jiné hlavní zaměření, ale fotografie tam jsou. Já.....nevím úplně přesně jestli se to do klubu hodí, přece jen těch foto-článků tam není tolik a blá blá blá X dalších věcí.....Ale mě se ty fotky vážně líbí. Tudíž já dávám ANO.

Leňaca: Nejnovější příspěvek je dva měsíce starý, ale to mi nevadí, i já mám poměrně velkou fotografickou krizi a taky psací, fotky zde jsou trošku slabší, ale nejsou nijak strašné, s trochou praxe by se to i zlepšilo. Za mě tedy zatím ANO, pokud se aktivita nezlepší, tak potom bude potřeba rozhodnout jinak

PŘIJATA

Lily: Poslední článek z prosince a to už je celkem doba.. ale ok ,to bych brala, až na to, že se mi nezobrazují žándé fotky. NEPŘIJATA

blog nenalezen, NEPŘIJATA.

Lily: Zdroj? Zdroj? A je toho víc. Samozřejmě, že jde jen o ilustrace ke článkům, ale osobně si na tom docela zakládám. Pokud s tím něco uděláš (dodat zdroj či nahradit vlastním), nemám problém s přijetím :) (Ačkoliv stačila by jen jedna přihláška, nemusly být dvě ;))

Destructor: Chtělo by to přidat nějaké nové fotografie a pokud tak učiníš, tak bych taky hlasoval pro ano ;)

Mike: Poslední fotky ze 14. prosince a poslední článek ze 7. března. No, aktivita trochu pokulhává. Ale když přehlédnu tohle, tak asi nemám nic zásadního proti. Mám teda dojem, že tvé starší fotografie se mi líb více než ty nové, ale to je nepodstatné.....dávám ANO.

Leňaca: Za mě ANO, pokud se zlepší aktivita a přidají se nové články s fotkama

PODMÍNĚNÉ PŘIJETÍ (aktivita, hlavně ohledně fotografií, nejlépe doplnit zdroje)

blog nenalezen, NEPŘIJATA.

Lily: Tohle sem nepatří ani náhodou (zdroje, smysl článku?). Články s fotografiemi jsou tři, přičemž jeden bych snad ani nepočítala.. A aktivita naposled v prosinci. NE

Destroctor: Vše zde bylo už napsané a není co tu řešit - NE

Mike: Vtip? .....za mě NE.

Leňaca: NE! tři články s fotkama, přičemž jediná, která má možná něco společného se skutečným fotografováním je úplně ta poslední, ale stále je o dost slabší než fotografie z blogů uvedených a hodnocených výše

NEPŘIJATA.

Lily: Velice tvořivý člověk. Blog je mi sympatický, velmi osobitý. Líbí se mi návody, fotografické i jiné. Jednou už jsi se hlásita, viď? Vytýkala jsem tento článek a další podobné. Myslím, že teď se tvůj blog ubírá trochu jiným směrem, ačkoliv jsem ho neprohlížela celý. Co však s těmi starými články? Ráda bych tě přijata, ale..

Destructor: Já se na tento blog dívám poprvé, čili s ním nemám takové zkušenosti, ale škoda, že na svůj blog dáváš tipy fotek, které sem rozhodně nepatří. Je to opravdu velká škoda, jelikož mě tvůj blog docela zaujmul, ale jako Lily se nemůžu rozhodnout, ale hlavní slovo tu má lily :D

Mike: A já bych dal zRzCe šanci. Jasně, staré články nejsou zrovna ideální, ale kdo to tak ze začátku neměl? Fotí pěkně autoportréty i přírodu, blog je sympaticky vedený......já prostě musím říct ANO. ;)

Leňaca: bohužel se nemohu rozhodnout, rady jsou zajímavé a svědší to o nějaké zkušenosti, ale tyto fotografické rady zná i majitel stájí, který nidky moc nefotil, ale své koně si nechává pravidelně fotit, musím se proto uchýlit ke stejné odpovědil jakou dali Lily a Destructor.

PŘIJATA

Lily: Tak já nevím, ale proč jsem našla v registraci tvou přihlášku, když jsem tě výše z klubu vyřadila? :D Někde se asi stala chyba.. logicky NEPŘIJATA.

Lily: Jednoznačné ANO.

Destructor: Tady není co dodat, vítej v klubu.

Mike: Jasně že ANO, to ani jinak nejde. (PS: Ti pejsci jsou táááák zlatí :3)

Leňaca: konečně fotografie více se blížící Purismu a to hlavně povedenému. Uričně ANO

PŘIJATA

nefunkční blog, NEPŘIJATA.

Lily: Určitě ANO.
Destructor: Na začátku jsem trochu váhal, jelikož večerníček mě moc nepřesvěčil, ale když jsem se podíval níže tak dávám rozhodně ANO.
Mike: I kdybych váhal, tak třeba Tyhle fotky by mě stoprocentně přesvědčily. ANO
Leňaca: nevidím jediný důvod proč nesouhlasit ANO

PŘIJATA

blog nenalezen, NEPŘIJATA.

Lily: Musím souhlasit s níže uvedenými názory. NE

Destructor: Já s tímto blogem nemám problém :-)

Mike: Sice kvalita fotek není tak úžasná jako například u Ophelie, ale má to v sobě takové pěkné kouzlo. Na druhou stranu.....podle mě by přijetí prostě bylo nefér vůči některým nepřijatým lidem z předchozích přijímání. Já dám NE, ale držím blogu palce.

Leňaca: Bohužel, nemyslím si, že tento styl fotografování by měl být přijat. Tím to nemyslím jinak zle, je potřeba se naučit hlavně doo pravdy fotit, ne jen cvakat, je ptořeba si toto uvědomit, proto doporučuji web fotoroman.cz stačí opravdu jen pár týdnů cvičení a pokud se přihlásíš znova a na fotkách by byl znám pokrok určitě bych příště řekla ano, ale tentokrát NE.

NEPŘIJATA

Borůvka zvaná Bezcitná
www.myslenkovnik.blog.cz
Lily: Určitě je ještě co zlepšovat, ale nemám důvod nedat ANO.

Destructor: Za mě je to ano :)

Mike: ANO

Leňaca: Tady to u mě bylo velmi na hraně, technicky dobré, ale něco mi na nich chybělo, až jsems e nakonec dobrala k přírodě, kde jsem se nakonec rozhodla, že svůj názor z ne, změním na ANO, příroda ti jde podle všeho prostě nejlépe

PŘIJATA

Lily: Sem se občas zajdu podívat velice ráda. ANO

Destructor: Bez dlouhého rozhodování - ANO

Mike: Dávám ANO.....proč ne? :)

Leňaca: ANO

PŘIJATA

Lily: Tvá aktivita není zrovna nejvyšší (pohled do archivu je skoro až smutný), ale pro tvé fotografie dávám ANO.

Destructor: Nemám slov :-)

Mike: Em....wow. Překvapení téměř na konec. Říkám ANO, jednoznačně!

Leňaca: hezké jemné a příjemné fotky ANO

PŘIJATA

Lily: Říjen 2012 je na můj vkus už moc dlouho... NE

Destructor: Zde není co řešit, bohužel NE

Mike: Škoda, tento blog moc článků nezažil. NE

Leňaca: je mi líto NE, aktivita by měla být základem a nemusí to být každý den, ale takto dlouho ne

NEPŘIJATA


Lily: Určitě ANO. Ale únor už byl taky před nějakou dobou.

Destructor: Další blog plný pěkných fotek :)

Mike: Tak fajn, jen pojď mezi nás, já dávám ANO.

Leňaca: ano, ano, ano ANO

PŘIJATA
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 MarijaKes MarijaKes | E-mail | Web | 23. května 2013 v 13:50 | Reagovat

Přijatým blahopřeji. S aktualizací je to dobrý nápad. Ta revize je docela náročná, držím palce. :-)

2 Michelle Michelle | Web | 23. května 2013 v 19:19 | Reagovat

Taktéž gratuluju přijatým :) já bych měla jeden nápad na reálný projekt... nejspíš ho mám napsat na mail, co?

3 Brunett Brunett | Web | 23. května 2013 v 19:41 | Reagovat

Páni, už přes dva roky? vůbec se to nezdá tak dlouho :) jinak ten nápad s přijímáním a s aktualizací se mi líbí, je to i výstraha, aby ostatní (třeba já, s velkými časovými skoky ve vydávání článků) nepřestali vydávat :) Taky bych nečekala že těch neaktivních je tolik :X
jinak, také se přidávám ke gratulaci přijatým ^^

4 Diana Diana | Web | 23. května 2013 v 19:45 | Reagovat

Moc děkuju za přijetí. ;-)

5 signorina Lily signorina Lily | Web | 23. května 2013 v 20:19 | Reagovat

[2]: určitě napiš, vítám všechny nápady :)

6 Borůvka Borůvka | E-mail | Web | 23. května 2013 v 20:21 | Reagovat

Děkuji za přijetí. ^^

7 Iris Iris | E-mail | Web | 23. května 2013 v 20:22 | Reagovat

Mně mrzí, že ztroskotalo to vánoční prání, byl to skvělý nápad, přáníčko jsem poslala a i jsem jedno obdržela (už xkrát jsem se chtěla zeptat, jestli mám poslat fotku na sestavení článku, ale asi jich moc nebylo posláno, jinak by tu článek dávno vyšel)
Určitě bych to letos zrealizovala znovu :-)

8 Iris Iris | E-mail | Web | 23. května 2013 v 20:22 | Reagovat

A gratuluji všem přijatým ;-)

9 Zuza Zuza | Web | 23. května 2013 v 22:34 | Reagovat

Já jsem holt tichý pozorovatel, který momentálně nemá mnoho času na to, aby se nějak výrazně zapojoval a ještě se mi nedávno podělal harddisk, čímž jsem přišla o celkem dost fotek.. Avšak všechno čtu a sleduju

10 Anndula Anndula | Web | 23. května 2013 v 23:48 | Reagovat

Jo, tak to jsem čekala hned po přečtení nadpisu.. Omlouvám se, že jsem nedala vědět. Na blogspotu se mění adresa bez toho anižbych musela psát články znova atd. a tak mi nedošlo, že tady je stále stará adresa a ostatní se přes ní nedostanou k novému blogu..
Sem na blog totiž chodím každý týden minimálně dvakrát.. Ale nekomentuju, ani se nezapojuju, to se přiznávám
Proto se chci zeptat, jestli mám šanci přihlásit se znovu - jestli stojíte o vyhozenou členku nebo jestli mám smůlu?
A gratuluju všem přijatým ;)

11 signorina Lily signorina Lily | Web | 24. května 2013 v 10:33 | Reagovat

[10]: Určitě se nehlaš znovu, fronta přihlášek je dost dlouhá.. :D Jak jsem zmínila v článku, stačí se ozvat, v tomto případě s novou adreesou, což jsi udělala, takže v pořádku. Ale sem tam nějaký projev existence zde by se hodil, to ano ;)

12 signorina Lily signorina Lily | Web | 24. května 2013 v 10:34 | Reagovat

[10]: akorát tě ještě poprosím o opětovné zaslání údajů pro doplnění vizitky na e-mail fotografia-klub@seznam.cz, protože už jsem to smazala. A příště s tou adresou varovat, takhle to prostě vypadalo jako zmizení ze světa :D

13 MarijaKes MarijaKes | E-mail | Web | 24. května 2013 v 11:28 | Reagovat

[7]: Já jsem myslela, že to vyšlo. Já jsem dostala přáníčko a také jsem odeslala a obě jsme o tom napsaly článek na své blogy. Už si nepamatuju, jestli jsme měly poslat fotky i do klubu. ale kdyby jo, tak bych to snad udělala.

14 signorina Lily signorina Lily | Web | 24. května 2013 v 14:04 | Reagovat

[13]: [7]: tak teď už je pozdě vydávat nějaký článek, ale jsem ráda, že to nedopadlo až tak katastrofálně :) Určitě bych to udělala letos znovu.

15 Alfa vlčica Alfa vlčica | Web | 24. května 2013 v 17:03 | Reagovat

Fúha, v poslednej dobe som podľa mňa dosť neaktívna a niesom ani na jednom zozname oO chyba? :D každopádne keď nie musím to napraviť, vidím to tak na trojmesačné vysokoškolské prázdniny po skúškovom :D

16 Ivinka Ivinka | Web | 24. května 2013 v 17:37 | Reagovat

Gratuluji.
Znám ten fajn pocit.
:)

17 zRzQa zRzQa | Web | 24. května 2013 v 18:17 | Reagovat

Popravdě jsem už ani nečekala, že mi to podruhé výjde. Díky za přijetí ;)

18 leniile leniile | Web | 24. května 2013 v 18:28 | Reagovat

Všem přijatým gratuluji :)

19 Lasička Lasička | Web | 26. května 2013 v 19:48 | Reagovat

Ahoj, kam se mám ozvat když jsem mezi těmi s podmínečným vyloučením? Zapojila jsem se do soutěžě a na blog pravidelně chodím, jenom mi nikdo neodepsal na email, že dotka do soutěžě došla nebo tak, tak nevím.

20 Romi Romi | Web | 27. května 2013 v 17:10 | Reagovat

Som rada že som sa tam nenašla :))

21 signorina Lily signorina Lily | Web | 27. května 2013 v 19:20 | Reagovat

[19]: Ahoj, soutěž jde mimo centrální klubový e-mail, takže o tvé účasti jsem nevěděla. Vlastně ale stačí, že jsi se ozvala i takto v komentářích. Díky tomu jde poznat, kdo si to přečte, protože ho klub zajímá a těm tu podmínku můžeme rovnou smáznout. Kdo se neozve, tak to asi ani nečetl a to o něčem vypovídá, že. :)

22 Lasička Lasička | Web | 31. května 2013 v 9:31 | Reagovat

[21]: oki, super :)

23 C.V.O.K. C.V.O.K. | Web | 1. června 2013 v 12:34 | Reagovat

Ako pozerám an zoznamy - jeden druhý čo tretí, sú pekne dlhé... Hm. Ale vedenie predsa vie najlepšie, čo je pre tento klub dobré :) Možno sa jeho členovia sprísnenými pravidlami zdohádajú a opäť to tu zafunguje ako za stara :)
Inak... Chcela by som sa opýtať - kedy bude nové priberanie členov? Pretože netrpezlivo stojím v rade už sedem mesiacov a nei ež by m i dochádzali nervy, to nie... Len by som sa chcela opýtať či mám čakať ďalších sedem alebo aj tu aplikujete novú zmenu, a pôjde to rýchlejšie?

24 signorina Lily signorina Lily | Web | 1. června 2013 v 15:34 | Reagovat

[23]: do dvou týdnů se pokusíme vyřídit všechny přihlášky, začnu s tím hned dnes, ale bohužel jsem teď nebyla moc schopná nejdřív kvůli maturitě a pak kvůli třem pomaturitním párty :D

25 Werča Werča | Web | 3. června 2013 v 20:47 | Reagovat

Zdravím, že jsem ve výpisu neaktivních členů celkem chápu, ale dění na blogu určitě úplně neignoruju, na blog pravidelně chodím, čtu články, koukám na fotky ostatních, jen se sama moc nezúčastňuju neb za poslední dobu nemám čas. Mám novou práci, do které dojíždím a to sežere dost času. Ale mám v plánu v budoucnu obnovit trochu činnost na svém blogu (už mi to nějak chybí :D) a samozřejmě začít zase trochu fotit a tím pádem přispívat i sem. Díky za pochopení :)

26 V. V. | Web | 6. června 2013 v 19:36 | Reagovat

Ahoj :). Poslední dobou jsme neměla na blog a to všechno kolem ani pomyšlení, děje se toho kolem nějak moc. Blog klubu ale sleduji, omlouvám se že nepřispívám, pokusím se to zlepšit, pokud mohu ještě :).

27 Vika Vika | Web | 15. června 2013 v 15:34 | Reagovat

viem, že na blog veľmi nechodím, ani tu neprispievam fotkami, ale fotenie som teraz úplne zanedbala.. mrzí ma to, ale snažím sa začať zabehnúť sa do toho a opäť sa venovať foteniu naplno :) mala som dosť veľa vecí, monitor, skúšky na strednú školu, výlety a podobne.. ale od leta by som mala aj s blogom opäť fungovať tak ako niekedy :) preto sa ospravedlňujem za neaktivitu a som rada, že zatial som sa tu nenašla :)

28 Tkanice Tkanice | E-mail | Web | 30. července 2013 v 19:57 | Reagovat

Podala jsem přihlášku a jen bych chtěla vědět kdy bude další prijimani,jinak všem moc gratuluji;)

29 trimaliny trimaliny | Web | 7. října 2013 v 13:57 | Reagovat

Podala jsem přihlášku před rokem, a po celý rok až donedávna ještě v komentářích visela...teď je smazaná a žádné rozhodnutí nepadlo...kdybych byla optimista, podám si  přihlášku znovu, ale s tempem, s jakým se vyřizují na to nemám odvahu. Takže se chci zeptat, co se tedy stalo?

30 signorina Lily signorina Lily | Web | 7. října 2013 v 15:42 | Reagovat

[29]: pokud zmizela, tak na tvou přihlášku dojde při příštím přijímání ;)

31 cur cur | Web | 17. srpna 2015 v 15:47 | Reagovat

Traktor zetor 2 cd key http://antivir.4pda.cz/traktor-zetor-2-cd-key.html Office small business 2007 O_O

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama