Duben 2011

Druhé přijímání

21. dubna 2011 v 12:17 | Lily & Kitt C. |  příjem členů
A jsme tu s druhým přijímáním uchazečů o vstup do klubu. Lilly tentokrát neměla čas, tak mi bude pomocnou rukou Kitt C. Protože je to opět velmi jednoznačné, gratulujeme všem přijatým a těšíme se na vaše příspěvky. Je skvělé, kolik jste toho zatím poslali do duhového projektu, jen tak dál. Nezapomínejte, že můžete přispívat do VŠECH rubrik ;)

A teď už k těm netrpělivě čekajícím :)

první barva duhy: Fialová

9. dubna 2011 v 10:26 | Lily |  projekt rainbow
Ahoj všichni :) Jaro je v plném proudu, sluníčko svítí a tak je myslím načase vyhlásit první kolo duhového projektu. Kdo o něm slyšíte prvně, nyní pořádně zaostřete. Je to velmi jednoduché. Pošlete mi kolik chcete (max. 8) fotografií, které vystihují danou barvu. A máte na to celý měsíc, tak očekávám, že budu zaplavena nápaditými snímky!

Ještě jednou si to zopakujeme: žádné černobílé, šedivé a ostatní nebarevné fotografie. Chci vidět barvy! Můžete je hledat venku, mezi lidmi, doma, v jídle.. můžete poslat cokoliv. Podmínkou je, aby barvy byly na fotografii původní - snímky, kterým byl barevný nádech dodán až v počítači a původně byly úplně jinak barevné, ty neberu. Samozřejmě můžete barvy podpořit zkontrasněním a podobnými základními úpravami :)


téma: FIALOVÁ
kam posílat: na e-mail fotografia-klub@seznam.cz (nezapomeňte uvést svou přezdívku, případně i adresu blogu)
do kdy posílat: do 9.5.2011

Zapojit se mohou členové, ale i náhodní kolemjdoucí. Fotografie můžete zveřejnit na svém blogu dříve, než vyjdou v hromadném článku tady na klubových stránkách. Můžete zasílat i fotografie starší dnešního data, ale v tom případě do e-mailu připište stáří fotografie. A tu roztomile barevnou ikonku, kterou jsem načmárala před pár minutami, si společně s odkazem na klub můžete ke svému článku s fotografiemi připojit.

První přijímání

7. dubna 2011 v 22:22 | Lily & Lilly |  příjem členů
Protože nám přihlášky pomalu přibývají, máme tu první příjem členů. Mimochodem, to jsme s těmi přezdívkami sešly, co? Budeme vám v tom dělat pěkný guláš, chachá!

A jak to vlastně bude probíhat? U každého blogu obě zhodnotíme jeho obsah a část fotografickou a pak vyřkneme závěrečné rozhodnutí. Tentokrát to bylo naprosto jednohlasné :)