Informace o klubu Fotografia

13. března 2011 v 20:24 |  ohledně klubu
Oficiální spuštění klubu: 31.3.2011

Naše idea
Cílem našeho klubu je sjednotit fotografické blogy a vytvořit klub, kde si každý najde ten svůj "šálek kávy". Chceme dostat fotografické blogy co nejvíce do podvědomí ostatních a rozšířit tak obzory všem. Dáváme každému možnost, aby ukázal svou tvorbu a našel si oblíbence mezi ostatními. Snažíme se vytvořit zábavu i poučno a každému tak pomoci se dále rozvíjet. Věříme, že v každém někde dřímá umělecká duše, je jen třeba jí popostrčit tím správným směrem. Proto tu jsme, abychom si vzájemně pomohli s bavili se!

Jsou jiné kluby.. proč další?
Ano, jsou kluby jako Autorský klub, Klub snílků a další, v kterých mají prostor všichni. A o to právě jde. Aby to bylo spravedlivé, fotografie dostává málo prostoru. Je to pochopitelné, protože ne všichni se o ni zajímají. Právě proto je tu náš klub. Zde je veškerý prostor věnovaný fotografii a jsou tu pouze lidé, které to zajímá. V tom jsme výjimeční. Nechceme vytvořit konkurenční prostředí pro jiné kluby ani "bojovat" o členy. Spíš chceme vytvořit jakousi odnož všech těch klubů, ale pro ještě vyhraněnější skupinku lidí.

Co obnáší členství:
Každý člen bude vypsán v seznamu členů společně s odkazem na svůj blog a malou vizitkou včetně ukázky své tvorby.. Člen klubu může přispívat do jakékoliv rubriky, stačí článek zaslat na email s patřičným předmětem a my už si s tím poradíme :) Veškerá jeho tvorba v rámci klubu bude zveřejněna zde na stránkách. Takže kromě jiného se jedná i o velkou míru propagace. Proto, prosím, náš klub nevyužívejte jen jako vhodnou pomůcku ke "zviditelnění se". Pouze o to tady nejde.
Povinností člena je respektovat pravidla a dění v klubu. Může si dát na svůj blog ikonku nebo textový odkaz na klub. Nikoho k tomu nenutíme, ale samozřejmě oceníme, pokud dáte světu o klubu vědět.

V případě jakýchkoliv dotazů se ptejte zde v komentářích, odpovíme vám také tam :) Nebo napište e-mail.
ikonky od Sinai (www.sinart.blog.cz)
 

42 lidí ohodnotilo tento článek.

Aktuální články

Reklama